reklama

Najprestížnejšia odborná konferencia o polygrafii v Trnave ponúka aj expozíciu moderných technológií

Počas štvrtka 21. a piatka 22. júna 2018 prebieha v Trnave 4. ročník odbornej konferencie PrintProgress zameranej na polygrafiu a súvisiace odvetvia.

Zahraniční spíkri, najnovšie trendy v polygrafickom priemysle prilákali do Trnavy viac ako 130 profesionálov zo Slovenska ale aj okolitých krajín.

Novinkou tohto ročníka je expozícia svetových značiek, ktorá je prístupná aj laickej verejnosti a bez potreby registrácie.


Marián Hains

V Trnave sa zišlo viac ako 130 odborníkov z oblasti polygrafického priemyslu

„Už počas prvého dňa evidujeme záujem z prostredia škôl v Trnave. Pre mladých ľudí je polygrafický priemysel spravidla neznámou, preto ich ako aj ich pedagógov srdečne pozývam na expozičnú časť podujatia,“ komentuje riaditeľ spoločnosti VELDAN, Marian Hains, ktorý konferenciu do Trnavy prináša spolu s Hospodárskymi novinami a vydavateľstvom MAFRA.

Podľa organizátorov konferencie je práve novinka v dramaturgii, ktorou je zaradenie expozície najmodernejších tlačových technológií modelom ako priblížiť svet polygrafického priemyslu aj širokej laickej verejnosti.

„Rýchla tlač na tričká, zušľachťovanie tlačovín a iné novinky sú k dispozícii návštevníkom expozície do piatka 12tej hodiny. Sme radi, že takouto metódou svet polygrafie oslovuje aj komunitu kreatívneho priemyslu v Trnave,“ dopĺňa M. Hains.

Barbara Paleschová – Events & Communication

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2018 23:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.