reklama

Talentovaná Fejbs pokrstí debutový album v Trnave

Na začiatku leta prekvapila trnavská raperka Fejbs svojím debutovým albumom, ktorý nesie názov Fabka. Ako napovedá samotný názov CD, Martina sa rozhodla otvoriť týmto albumom mnohé témy, ktoré boli kľúčové nielen v jej živote, ale aj v živote jej okolia.

Na tvrdý ženský rap v tom pravom slova zmysle sa môžete tešiť už čoskoro, pretože Fejbs odštartuje turné 21. septembra 2018 v trnavskom TEN!KLUB(e), bývalom Art klube, kde pokrstí svoj debutový album.

Trnava zažije kvalitnú rapovú nádielku. Sprevádzať ju pri tom bude trnavský DJ Whiteass a ako hostia sa predstavia dj´s Dasex a Spinhandz.

„Ďakujem šeckým zlým aj dobrým, nepíšem v zlom, len pozorujem ľudí. Opisujem čoho sa dopustili mnohí, ja žijem to s vami, len to dávam z huby von…,“ tvrdí talentovaná hudobníčka.

Nezameniteľný hlas, tvrdý rap a nádych old school dokázali Martine vydobyť na hip hopovej scéne rešpekt.

Predpredaj vstupeniek v sieti MaxiTicket.sk. Vstupenky je možné zakúpiť aj na mieste.

VIDEÁ:


Ulož ako PDF
Napísal 17. septembra 2018 1:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.