reklama

Vo štvrtok bude v Trnave Farmársky trh, svoje produkty ponúknu malí výrobcovia a farmári

Produkty farmárov a malých výrobcov z lokálnych zdrojov ponúkne vo štvrtok 27. septembra 2018 Farmársky trh na voľnej ploche pri trnavskom City Parku na Trstínskej ulici.

V čase od 8. do 18. hodine nájdu záujemcovia o domáce produkty okrem iného čerstvé pečivo, zeleninu, med, mäso, frgále, bylinky, čerstvé syry, sezónne či prírodné produkty, ale aj čapované oleje, drogériu a veľa iného.

V City Parku budú tak ako počas tohtoročnej jari organizovať Farmársky trh pravidelne – možnosť nakúpiť si kvalitné výrobky od regionálnych producentov bude vždy vo štvrtok 11. októbra, 25. októbra a 8. novembra 2018.

Srdečne vás pozývame.

Ukážky farmárskych pruduktov:

Ulož ako PDF
Napísal 25. septembra 2018 22:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.