reklama

V sobotu bude v Trnave Farmársky trh, svoje produkty ponúknu malí výrobcovia a farmári

Produkty farmárov a malých výrobcov z lokálnych zdrojov ponúkne v sobotu 26. mája 2018 Farmársky trh na voľnej ploche pri trnavskom City Parku na Trstínskej ulici.

V čase od 8. do 18. hodine nájdu záujemcovia o domáce produkty okrem iného čerstvé pečivo, zeleninu, med, mäso, frgále, bylinky, čerstvé syry, sezónne či prírodné produkty, ale aj čapované oleje, drogériu a veľa iného.

V City Parku plánujú organizovať Farmársky trh pravidelne, uvažujú nad zavedením podujatia počas každej štvrtej soboty v mesiaci.

Srdečne vás pozývame.

Ukážky farmárskych pruduktov:

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2018 10:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.