reklama

V sobotu bude Trnavský trh vína

Priateľov dobrého vína, umenia, poézie a kultúry pozývame do priestorov odsvätenej synagógy na Haulíkovej ulici v Trnave.

V jedinečných priestoroch sa uskutoční v sobotu 18. júna od 13. do 21. hodiny Trnavský trh vína. Na podujatí predstaví svoje produkty dvanásť producentov vína: AURELIUS Vinosady, Šintavan s.r.o – Šintava, Víno vín – Pezinok, Lubo Malatschek – Limbach, Šulan Pavol – Ružindol, Hubert sekt – Sereď, Rosenthal s.r.o, Agro –Movino spol.s r.o. – Veľký Krtíš, Černý – Hlohovec, Vavrinský Brehler – Limbach, Chateau – Topolčianky a Gurmánko z Trnavy.

Organizátori sľubujú možnosť zakúpenia si kvalitných vín za výhodné ceny spojené s ochutnávkou, v rámci sprievodného programu nebude chýbať vinárska poézia, výstava fotografií či žrebovanie vstupeniek o pekné ceny.

Predaj vstupeniek prebieha v Copyshope v OD Jednota, vo Vinotéke Dobrý Pocit na Hlavnej 5,  v predajni Šulvin na Dohnányho 2, a v  TINS -Trojičné námestie Trnava.

Cena vstupenky je 8 € v predpredaji,10 € pred podujatím.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2011 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V sobotu bude Trnavský trh vína”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.