reklama

V sobotu bude Trnavský trh vína

Priateľov dobrého vína, umenia, poézie a kultúry pozývame do priestorov odsvätenej synagógy na Haulíkovej ulici v Trnave.

V jedinečných priestoroch sa uskutoční v sobotu 18. júna od 13. do 21. hodiny Trnavský trh vína. Na podujatí predstaví svoje produkty dvanásť producentov vína: AURELIUS Vinosady, Šintavan s.r.o – Šintava, Víno vín – Pezinok, Lubo Malatschek – Limbach, Šulan Pavol – Ružindol, Hubert sekt – Sereď, Rosenthal s.r.o, Agro –Movino spol.s r.o. – Veľký Krtíš, Černý – Hlohovec, Vavrinský Brehler – Limbach, Chateau – Topolčianky a Gurmánko z Trnavy.

Organizátori sľubujú možnosť zakúpenia si kvalitných vín za výhodné ceny spojené s ochutnávkou, v rámci sprievodného programu nebude chýbať vinárska poézia, výstava fotografií či žrebovanie vstupeniek o pekné ceny.

Predaj vstupeniek prebieha v Copyshope v OD Jednota, vo Vinotéke Dobrý Pocit na Hlavnej 5,  v predajni Šulvin na Dohnányho 2, a v  TINS -Trojičné námestie Trnava.

Cena vstupenky je 8 € v predpredaji,10 € pred podujatím.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2011 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V sobotu bude Trnavský trh vína”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.