reklama

Polícia hľadá svedkov nehody auta s motorkou na Bratislavskej ulici

Polícia sa obracia na občanov o pomoc pri objasnení priebehu dopravnej nehody. K dopravnej nehode došlo v stredu 24. októbra približne o 14.50 h v meste Trnava medzi autom Opel Zafira idúcim v smere od ulice Zlievarenskej vľavo na ulicu Bratislavskú a motocyklom Ducati.

Motocyklista prechádzal po Ulici Bratislavskej smerom na výjazd z mesta. Pri nehode došlo k zraneniu motocyklistu.

„V čase nehody mali z ulice Bratislavskej na ulicu Zlievarenskú odbočovať vpravo doposiaľ nezistené vozidlá, ktorých vodiči by mohli byť svedkami nehody a to strieborné vozidlo dodávkového typu s prívesným vozíkom a biele vozidlo zn. Mitshubishi typu SUV,“ upresnila hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Akékoľvek svedecké informácie, ktoré by mohli prispieť k objasneniu uvedenej dopravnej nehody oznámte osobne na Okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ Trnava, ul. Starohájska č. 3, alebo na tel. č. 09611 03510, 09611 03522 alebo 158.

Polícia ďakuje za spoluprácu.

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2018 6:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.