reklama

V Trnave a okolí nasnežilo, polícia vyzýva vodičov aj chodcov k opatrnosti

Trvalejšie zrážky priniesli niekoľko centimetrov snehu od utorka rána aj do trnavského regiónu.

Na cestách v Trnave a okolí sa nachádza väčšinou ujazdená vrstva snehu, doprava je spomalená a miestami sa tvoria kolóny.

„Rýchlosť a celkový spôsob jazdy treba prispôsobiť aktuálnej situácii, odporúčame vodičom, ak môžu svoju jazdu odložiť, aby radšej na cesty nevychádzali. Momentálne je v rámci kraja pre nákladnú dopravu neprejazdný horský úsek Biela Hora,“ informovala hovorkyňa KLR PZ v Trnave Martina Kredatusová.


Stav na cestách v Trnave a okolí v utorok 8. januára okolo 12. hodiny

Polícia cestu cez Bielu Horu uzatvorila pre nákladné autá z obidvoch strán a vykonáva odklon premávky. Pre osobné autá je cesta prejazdná.

Opatrnosť musia zvýšiť aj chodci prechádzajúci cez cestu, hlavne brať ohľad na prichádzajúce vozidlá tak, aby ich vodiči stačili včas zabrzdiť, nakoľko brzdná dráha sa na takýchto cestách predlžuje, pripomína polícia.

Meteorológovia upozorňujú, že v utorok vo večerných hodinách možne sneženie vystriedať dážď alebo dážď so snehom s možnosťou tvorby poľadovice.

Lokálne sa vplyvom vetra môžu vytvárať snehové jazyky a záveje.

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2019 13:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave a okolí nasnežilo, polícia vyzýva vodičov aj chodcov k opatrnosti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.