reklama

Paderovce majú milú atrakciu: miestni chlapi postavili sedemmetrového snehuliaka

Asi dvadsiatka chlapov z Paderoviec (miestna časť Jaslovských Bohuníc) ukázala, že sneh nemusí znamenať len nutné zlo, ale naopak, že pre mnohých ľudí môže znamenať aj radosť a zábavu.

Partia Paderovčanov spojila v sobotu 12. janára 2019 príjemné s užitočným.

Chlapi povyvážali s pomocou fúrikov aj mechanizmov kopy snehu z dvorov v obci a použili ho na stavbu 7 metrov vysokého snehuliaka.

Po asi osem hodín trvajúcom úsilí v podobe nahromadenia niekoľkých ton snehu a „výstavbe“ snehuliaka, pribudla v centre Paderoviec takáto milá atrakcia.


Snehuliak stojí v centre Paderoviec


Hotovo.

FOTO: Bibiána Martinovičová / FB Čo nové v Jaslovských Bohuniciach

Ulož ako PDF
Napísal 13. januára 2019 16:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.