Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja má nové dočasné vedenie
Správu a údržbu ciest Trnavského samosprávneho kraja od 7. februára 2019 dňa dočasne povedie Dalibor Trebichalský.
Ako informoval Jaroslav Vacek z odboru komunikácie Trnavského samosprávneho kraja, doterajší riaditeľ Rastislav Noskovič požiadal o uvoľnenie z funkcie riaditeľa Správy a údržby ciest Trnavského samosprávneho kraja (SÚC TTSK) s účinnosťou od 7. februára 2019.
“Nový riaditeľ SÚC TTSK vzíde z výberového konania, ktoré sa uskutoční do šiestich mesiacov,” uviedol Vacek.
Novovymenovaný riaditeľ D. Trebichalský (vľavo) v spoločnosti župana Jozefa Viskupiča
FOTO: TTSK
Ulož ako PDF
Nepotrebujeme nové vedenie ale nové cesty a obchvaty.
Pajáci sa tam striedajú jak na bežiacom páse.
Výsledky za rok žiadne, plány žiadne, peniaze žiadne
Pre tento krát by zatiaľ stačilo aby sa pozametala drva popri cestách, aby sa neprášilo ako na poľných cestách. Počasie v pondelok a utorok bez nočných mrazov bude vhodné. Úžasná názorová jednota pred voľbami by sa pretavila do služby občanom mesta, nech vieme za čo platíme dane. Nech značka LT neznamená Likvidácia Trnavy. Samozrejme tento krok očakávame aj od hlavného dispečera Peťa.
Timur, hneď som vedel že keď sú v kravatách je to len divadielko pre volov (voličov). Zametať sa nezametá, dnes navyše o 8,15 na ulici Rybníková, Hlboká šetrili s denným svetlom. Takže dýchať prach , chlieb náš každodenný. Kto bude na vás robiť, keď más likvidujete ako škodnú.
Ten jeden nemá kravatu ale si trénuje pásikavý mundúr a drží si … oné.