reklama

V trnavskom Petshope bude váš psík spokojný a vy s ním

Hľadáte to správne miesto pre vášho štvornohého miláčika? Chcete, aby ste nie len vy, ale aj on odišiel zo psieho salónu spokojný?

FOTO: Petshop Trnava

V trnavskom Petshope sa vaša túžba po spokojnosti stane skutočnosťou. Okrem bežného ostrihania dostane váš psík, na po zime vyčerpanú srsť, výživový vitamínový lak na posilnenie a oživenie srsti.

Kvalitné ošetrenie srsti vášho píska nie je len o strihaní, ale aj o použitých výživových doplnkov a v neposlednej rade a hlavne o použitej strihacej a česacej technike.

Nezabúdajme na kúpanie v profesionálnych groomerských šampónoch z USA, ktoré majú oveľa intenzívnejšie regenerujúce účinky na srsť ako bežné šampóny predávané v obchodných reťazcoch.

Srsť po nich zostane zrevitalizovaná dlhšie obdobie a po nanesení výživového laku i odolnejšia proti poveternostným podmienkam, ktoré ju v značnej miere poškodzujú a oslabujú jej kvalitu a lesk.

Od nás váš psík odíde nie len ostrihaný, ale aj s moderným účesom, po ktorom sa budú otáčať a zavíjať všetci psy v okolí.

Okrem základného strihania v Petshope ponúkame komplex služieb v oblasti starostlivosti o vášho štvornohého miláčika a to: kúpanie, sušenie/fénovanie, vytrhávanie chĺpkov z uší, strihanie pazúrikov, vytláčanie análnych žliaz a tiež odblšenie alebo vyberanie kliešťov.

Sezóna kliešťov sa začala skôr a my sme na ňu už pripravení. U nás aplikujeme pipetu proti blchám a kliešťom.

Objednávky na kompletnú úpravu srsti psíkov príjmame na tel. čísle: 0911 135 274.

Samozrejme nie len striháme, ale môžete si u nás zakúpiť aj stravu, či kynologické potreby ako napríklad granule, mäso, konzervy, pamlsky, oblečenie pre psy, vodítka, obojky, opraty, misky a iné.

Budeme radi, ak si pozriete našu stránku www.petshop.eu.sk a dáte like a zdieľanie našej FB fan page https://www.facebook.com/petshoptrnava. Odkaz na FB tiež nájdete na našej webstránke.

Pre čitateľov TRNAVA-LIVE.sk sme pripravili akciu: Kúpanie zadarmo k strihaniu vo štvrtok a piatok (28. – 29. marca 2019).

Pre troch z vás, ktorí nám do konca týždňa dáte na petshop FB fan page LIKE a budete ju zdieľať so známymi, ktorí nám dajú LIKE tiež, máme ešte jeden bonus a to kupón na OSTRIHANIE PSÍKA ZDARMA a 20% ZĽAVA na všetok tovar.

Ďalší 10-ti dostanú 1,5 kg balík mrazeného kuracieho mäsa pre psíka ZDARMA. Víťazov vyhlásime v pondelok 1. apríla 2019 prostredníctvom našej stránky na Facebooku.

Dajte nám LIKE a budete pravidelne priamo informovaní o našich akciách a novinkách.

PETSHOP
Jeruzalemská 44, Trnava
www.petshop.eu.sk
https://www.facebook.com/petshoptrnava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2019 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.