reklama

V trnavskom Petshope bude váš psík spokojný a vy s ním

Hľadáte to správne miesto pre vášho štvornohého miláčika? Chcete, aby ste nie len vy, ale aj on odišiel zo psieho salónu spokojný?

FOTO: Petshop Trnava

V trnavskom Petshope sa vaša túžba po spokojnosti stane skutočnosťou. Okrem bežného ostrihania dostane váš psík, na po zime vyčerpanú srsť, výživový vitamínový lak na posilnenie a oživenie srsti.

Kvalitné ošetrenie srsti vášho píska nie je len o strihaní, ale aj o použitých výživových doplnkov a v neposlednej rade a hlavne o použitej strihacej a česacej technike.

Nezabúdajme na kúpanie v profesionálnych groomerských šampónoch z USA, ktoré majú oveľa intenzívnejšie regenerujúce účinky na srsť ako bežné šampóny predávané v obchodných reťazcoch.

Srsť po nich zostane zrevitalizovaná dlhšie obdobie a po nanesení výživového laku i odolnejšia proti poveternostným podmienkam, ktoré ju v značnej miere poškodzujú a oslabujú jej kvalitu a lesk.

Od nás váš psík odíde nie len ostrihaný, ale aj s moderným účesom, po ktorom sa budú otáčať a zavíjať všetci psy v okolí.

Okrem základného strihania v Petshope ponúkame komplex služieb v oblasti starostlivosti o vášho štvornohého miláčika a to: kúpanie, sušenie/fénovanie, vytrhávanie chĺpkov z uší, strihanie pazúrikov, vytláčanie análnych žliaz a tiež odblšenie alebo vyberanie kliešťov.

Sezóna kliešťov sa začala skôr a my sme na ňu už pripravení. U nás aplikujeme pipetu proti blchám a kliešťom.

Objednávky na kompletnú úpravu srsti psíkov príjmame na tel. čísle: 0911 135 274.

Samozrejme nie len striháme, ale môžete si u nás zakúpiť aj stravu, či kynologické potreby ako napríklad granule, mäso, konzervy, pamlsky, oblečenie pre psy, vodítka, obojky, opraty, misky a iné.

Budeme radi, ak si pozriete našu stránku www.petshop.eu.sk a dáte like a zdieľanie našej FB fan page https://www.facebook.com/petshoptrnava. Odkaz na FB tiež nájdete na našej webstránke.

Pre čitateľov TRNAVA-LIVE.sk sme pripravili akciu: Kúpanie zadarmo k strihaniu vo štvrtok a piatok (28. – 29. marca 2019).

Pre troch z vás, ktorí nám do konca týždňa dáte na petshop FB fan page LIKE a budete ju zdieľať so známymi, ktorí nám dajú LIKE tiež, máme ešte jeden bonus a to kupón na OSTRIHANIE PSÍKA ZDARMA a 20% ZĽAVA na všetok tovar.

Ďalší 10-ti dostanú 1,5 kg balík mrazeného kuracieho mäsa pre psíka ZDARMA. Víťazov vyhlásime v pondelok 1. apríla 2019 prostredníctvom našej stránky na Facebooku.

Dajte nám LIKE a budete pravidelne priamo informovaní o našich akciách a novinkách.

PETSHOP
Jeruzalemská 44, Trnava
www.petshop.eu.sk
https://www.facebook.com/petshoptrnava

Tešíme sa na Vašu návštevu!

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2019 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.