reklama

Do zoznamu sobášiacich pribudli mená šiestich poslancov

Mestské zastupiteľstvo rozšírilo na aprílovom zasadnutí zoznam sobášiacich poslancov o šesticu nových mien. V novembri na ustanovujcom zasadnutí poverilo zastupiteľstvo vykonávaním aktu uzavretia manželstva vo volebnom období 2018 – 2022 siedmich poslancov.

Do zonamu sobášiacich pribudli od 30. príla 2019 poslanci Magdaléna Eliášová, Andrej Farkaš, Ľubica Horváthová, Eva Nemčovská, Juraj Šarmír a Tatiana Vavrová.

V aktuálnom volebnom období mohli vykonávať akty uzavretia manželstva už predtým schválení poslanci Ladislav Beňo, Marián Galbavý, Marcel Krajčo, Matej Lančarič, Juraj Novota, Tibor Pekarčík a Martin Uhlík.

Ilustračné foto

Termíny sobášov sú stanovené v sobášnej sieni trnavskej radnice spravidla dvakrát do mesiaca.

V roku 2019 je stanovených 24 dní, kedy je možné uzavrieť akt manželstva v priestoroch mestskej radnice.

Akt uzavretia manželstva je možné dohodnúť na matričnom úrade Mestského úradu.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2019 8:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.