reklama

Bývalých poslancov v dozorných radách mestských podnikov nahradia nové mená

Bývalých poslancov trnavského mestského zastupiteľstva, ktorí nezískali mandát v novembrových komunálnych voľbách a boli členmi dozornej rady v jednej firiem s majetkovou účasťou mesta Trnava, vymenia. O nových menách v dozorných radách Mestskej televízie, s.r.o., TT-IT s.r.o., .A.S.A. Trnava, s.r.o. a TT-KOMFORT, s.r.o., bude rozhodovať mestské zastupiteľstvo v utorok 15. februára.

Z dozornej rady spoločnosti TT-IT odíde Stanislav Hric, v dozornej rade Mestskej televízie budú nahradení Stanislav Hric, Ivan Šarvaic, František Krippel, Ján Albert a Jozef Tomek. Členom dozornej rady TT-KOMFORT-u už nebude Eduard Čechovič.
Čechovič bude nahradený aj na poste konateľa spoločnosti .A.S.A. Trnava, kde pôsobia traja konatelia.

Ilustračné foto

Podľa našich informácií o definitívnej podobe nominácií na uvoľnené posty v dozorných radách mestských podnikov sa zatiaľ nerozhodlo. Konkrétne mená poslancov budú známe až pred samotným zasadnutím mestského zastupiteľstva.

Súčasné zloženie dozorných rád:

V obchodnej spoločnosti Mestská televízia Trnava, s.r.o. (100% účasť mesta) sú v súčasnosti členmi dozornej rady: Stanislav Hric, Ing. Ivan Šarvaic, Ing. František Krippel, Ing. Ján Albert, Ing. Jozef Tomek, Ing. Hana Dienerová, JUDr. Jana Tomašovičová.

V obchodne j spoločnosti TT-IT s.r.o. (100% účasť mesta) sú v súčasnosti členmi dozornej rady: Mgr. Ladislav Bielko, Ing. Jozef Pobiecký a Stanislav Hric, ktorý vo volebnom období 2010 – 2014 už nie je poslancom mestského zastupiteľstva.

V obchodnej spoločnosti .A.S.A. Trnava, spol. s r.o., (50% účasť mesta) sú v súčasnosti 3 konatelia: Ing. Tomáš Antal, Ing. Ľudovít Púček a Eduard Čechovič, ktorý je zástupcom mesta.

V obchodnej spoločnosti TT-KOMFORT s.r.o. (50% účasť mesta) sú v súčasnosti členmi dozornej rady: Ing. Manfred Blöch MBA, Dr. Martina Jochmann, Mag. Isabella Galli a Eduard Čechovič, JUDr. Jana Tomašovičová, ako zástupcovia mesta.

Ulož ako PDF
Napísal 11. februára 2011 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Bývalých poslancov v dozorných radách mestských podnikov nahradia nové mená”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.