reklama

Poslanci budú hlasovať o nových zástupcoch mesta v dozorných radách obchodných spoločností

Mestskí poslanci budú na prvom riadnom zasadnutí zastupiteľstva hlasovať o nových zástupcoch mesta Trnava v štatutárnych a kontrolných orgánoch obchodných spoločností.

Výmena nominantov mesta v dozorných radách sa dotkne Mestskej televízie Trnava, spoločností TT-IT, FCC Trnava a Stefe Trnava.

Mesto má svojich zástupcov aj v dozornej rade obchodnej spoločnosti City-Arena a.s.

Po schválení nových zástupcov mesta v štatutárnych a  kontrolných orgánoch obchodných spoločností mestským zastupiteľstvom, budú návrhy nových členov dozorných rád a štatutárnych orgánov predložené príslušným právnickým osobám na zabezpečenie ďalších nevyhnutných krokov.

Ilustračné foto

V spoločnosti Mestská televízia Trnava vykonávajú funkciu členov dozornej rady Pavol Nižnánsky, Miloš Krištofík a Matej Lančarič.

V ďalšej mestskej spoločnosti TT-IT sú v dozornej rade Emanuel Gronský, Mgr. Rastislav Mráz a Anton Babka.

Zástupcami mesta v štvorčlennej dozornej rade spoločnosti FCC Trnava, v ktorej má mesto Trnava 50 – percentnú majetkovú účasť, sú Jozef Pobiecký a Marián Galbavý.

Zástupcom mesta Trnava v orgánoch spoločnosti je aj konateľ Tibor Pekarčík. FCC Trnava má troch konateľov.

Rovnako majetkovú účasť vo výške 50 percent vlastní mesto Trnava aj v spoločnosti Stefe. Dozorná rada má piatich členov, za mesto tu pôsobia Peter Haščík a Pavol Nižnánsky.

Stefe Trnava má dvoch konateľov, za mesto vykonáva funkciu Eva Kolláriková.

Dvoch zástupcov v päťčlennej dozornej rade má mesto Trnava aj v spoločnosti City Arena. Sú nimi Marián Galbavý a Peter Haščík.

O nových zástupcoch mesta v štatutárnych a kontrolných orgánoch obchodných spoločností majú hlasovať poslanci v utorok 12. februára 2019.

DISKUSIA K ČLÁNKU bola pre narastajúci počet urážlivých komentárov a príspevkov mimo témy článku UKONČENÁ.

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2019 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci budú hlasovať o nových zástupcoch mesta v dozorných radách obchodných spoločností”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.