reklama

ARRIVA Trnava zmodernizovala svoj web, cestujúcim má priniesť prehľadné a aktuálne informácie

Aktuálne informácie na jednom mieste, prehľadné cestovné poriadky, informácie o službách či kontakty na zákaznícku infolinku a predajné miesta – to všetko nájdu obyvatelia a návštevníci Trnavy na novej internetovej stránke spoločnosti ARRIVA Trnava (https://arriva.sk/trnava/). Webová stránka dopravcu je k dispozícii od dnešného dňa a je ďalším krokom k zvýšeniu informovanosti a pohodlia cestujúcich. ARRIVA už tento rok predstavila nový web ARRIVA NITRA a v najbližších mesiacoch sprístupní nové stránky svojich spoločností ARRIVA Liorbus, ARRIVA Nové Zámky a ARRIVA Michalovce.

„Našim cestujúcim prinášame inovatívne služby v oblasti verejnej dopravy od moderných autobusov až po najnovšie informačné technológie. Robíme to preto, aby sme zvýšili ich pohodlie. Obyvatelia Trnavy a Trnavského kraja iste zaznamenali postupnú modernizáciu autobusov ARRIVA, novú budovu autobusovej stanice v Trnave a vynovenú autobusovú stanicu v Senici. Aj nová webová stránka ARRIVA TRNAVA má priniesť našim cestujúcim prostredníctvom aktuálnych a ľahko dostupných informácií viac pohodlia a presvedčiť ďalších, aby cestovanie verejnou dopravou – či už mestskou alebo prímestskou – začali využívať,” povedal László Ivan, generálny riaditeľ spoločností ARRIVA na Slovensku.

ARRIVA v posledných piatich rokoch rozsiahlo investovala do modernizácie vozového parku, autobusových staníc a zastávok, ale aj do inovatívnych dopravných služieb akými sú bikesharing v Nitre a v Žiline či priame vlakové spojenie z Nitry cez Hlohovec – Leopoldov – Piešťany – Trenčín až do Prahy.


Nový web Arrivy

Pohodlie a informovanosť cestujúcich zvyšuje aj prostredníctvom nových webových stránok.

Web ARRIVA Trnava je responzívny, čo znamená, že sa náhľad stránky prispôsobí obrazovke toho zariadenia, na ktorom si užívateľ web pozerá – teda monitoru počítača, tabletu alebo smartfónu.

Z webového rozhrania je možné priamo kontaktovať zákaznícku infolinku, ktorá je záujemcom k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00, vrátane víkendov a sviatkov.

Na novej internetovej stránke môžu cestujúci požiadať aj o zasielanie newslettera, ktorý upozorní na aktuálne informácie v doprave, uzávierky ciest, zmeny cestovných poriadkov, voľné pracovné miesta a ďalšie novinky.

Okrem cestovných poriadkov a aktuálnych informácií možno cez web objednať prenájom autobusov na výlety škôl, zájazdy, pre športové kluby, ale aj rôzne občianske združenia.

„ARRIVA je inovatívna spoločnosť, ktorá svoje služby pre cestujúcich neustále zlepšuje. Dôkazom toho sú aj nové web stránky, na ktorých nájdu záujemcovia potrebné informácie rýchlo a jednoducho bez ohľadu na to, či si ich otvárajú na počítači alebo smartfóne,“ povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku.

Podľa jej slov ARRIVA privíta spätnú väzbu od cestujúcich a návštevníkov novej web stránky: „Našou snahou je neustále sa zlepšovať a prinášať cestujúcim aktuálne informácie a novinky. Privítame preto námety a postrehy od cestujúcich, ktoré nám môžu poslať prostredníctvom formulára v sekcii kontakty.“

Ulož ako PDF
Napísal 18. júna 2019 8:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “ARRIVA Trnava zmodernizovala svoj web, cestujúcim má priniesť prehľadné a aktuálne informácie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.