reklama

Od 1. júna sa menia cestovné poriadky autobusových liniek. ARRIVA Trnava bude zabezpečovať MHD v režime školského vyučovania

Vďaka postupnému uvoľňovaniu opatrení súvisiacich s pandémiou koronavírusu sa na Slovensku v júni obnoví vyučovanie a rodičia sa budú môcť vrátiť do práce. Od 1. júna 2020 sa deti v predškolskom veku vrátia do predškolských zariadení a žiaci 1. až 5. ročníka sa vrátia do základných škôl. ARRIVA prináša pre cestujúcich zmeny aj v prevádzke autobusových liniek.

Od 1. júna 2020 pristúpili objednávatelia verejnej dopravy k zmene dopravných režimov. Prímestské linky v Trnavskom samosprávnom kraji zabezpečujú dopravu i naďalej v prázdninovom režime, s pridanými niekoľkými spojmi. Linky mestskej hromadnej dopravy v Trnave, Piešťanoch, Senici a Hlohovci premávajú ako počas školského vyučovania.

S postupným uvoľňovaním opatrení a nástupom detí do školských a predškolských zariadení i zamestnancov do práce je predpoklad zvýšenej koncentrácie ľudí aj v prostriedkoch verejnej dopravy, preto je nevyhnutné nepoľaviť v dodržiavaní bezpečnostných opatrení a aj naďalej nosiť rúška, prípadne rukavice. Chránime tým seba aj svojich blízkych.

„Veľké poďakovanie patrí našim kolegom – vodičom autobusov, ako aj všetkým zamestnancom, ktorí zabezpečujú chod verejnej autobusovej dopravy. Podobne ako ďalšie povolania v prvej línii, aj oni sú v permanentnej službe verejnosti. Ďakujeme aj našim cestujúcim, že v čase prijímania zmien a opatrení dodržiavali, a stále dodržiavajú, nariadenia v súlade s opatreniami vlády a úradu verejného zdravotníctva tak, aby boli naši cestujúci i kolegovia v bezpečí. Vážime si disciplinovanosť všetkých pri zvládaní novej situácie,“ povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku.

Ilustračné foto: ARRIVA

Informácie o cestovných poriadkoch, vystavení a dobití čipovej karty, poskytovaných službách poskytujú cestujúcim Zákaznícke centrá. Otváracia doba zákazníckeho centra v Trnave (Andreja Hlinku 64) je od pondelka do piatka v čase od 7:00 do 15:00 s obedňajšou prestávkou od 11:30 do 12:00.

Všetky aktuálne informácie získajú záujemcovia na webe ARRIVA Trnava i prostredníctvom linky zákazníckej podpory na čísle +421 915 733 733, a to každý deň vrátane víkendov a sviatkov od 8.00 do 20.00.

ARRIVA na zlepšenie dostupnosti informácií pre cestujúcich vytvorila na webovej stránke spoločnosti špeciálnu sekciu LIVE, kde sú zverejnené informácie o aktuálnych opatreniach a zmenách.

Cestujúci majú tiež možnosť dostávať aktuálne informácie priamo do svojich emailových schránok. Stačí, ak sa prihlásia na odber noviniek pomocou formuláru na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter.

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2020 19:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.