reklama

Prekliatie rodu Waldorffovcov: Upírske nočné prehliadky na Červenom Kameni

Máte radi hororovú atmosféru a radi sa bojíte? V tom prípade si nenechajte ujsť nočné prehliadky na hrade Červený Kameň v podaní divadelno-šermiarskej skupiny Exulis, s názvom Prekliatie rodu Waldorffovcov.

Nočné prehliadky sa budú odohrávať dva dni za sebou – 19. a 20. júla 2019 vo večerných hodinách.

Ilustračné foto: Hrad Červený Kameň

Divadelno-šermiarska skupina EXULIS z Brna prichádza na hrad Červený Kameň s pôvodnou divadelnou inscenáciou s upírskou tematikou – Prekliatie rodu Waldorffovcov.

Ak v sebe nájdete odvahu, nahliadnite do desivého príbehu rodu Waldorffovcov, ktorý bol písaný krvou mnohými generáciami. Pochopíte prekliatie posledného potomka rodu, ktorý nemá v boji s pánom temnoty, hrôzostrašným upírskym vladykom Armandom na výber.

Prehliadky začínajú každú celú hodinu od 18.00 do 22.00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júla 2019 1:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.