reklama

Večerné prehliadky hradu s horovovou atmosférou. Na Červenom Kameni odohrajú príbeh Pes baskervillský

Ak sa radi bojíte a máte radi hororovú atmosféru, príďte na hrad Červený Kameň, kde aj v tomto roku pripravili večerné prehliadky v podaní divadelno-šermiarskej skupiny Exulis s názvom Pes baskervillský. Prehliadky sa uskutočnia dva dni za sebou 19. a 20. augusta 2022 vo večerných hodinách.

Sir Charles, pán hradu Baskerville, zomrel za záhadných okolností. Bola jeho smrť spôsobená starou kliatbou, ktorá podľa legendy prenasleduje jeho rodinu od čias Veľkej anglickej revolúcie?


Nádvorie hradu

FOTO: SNM Múzeum Hrad Červený Kameň

Rodinnému lekárovi, doktorovi Mortimerovi, sa to nezdá. Odcestuje do Londýna, zverí sa so svojimi pochybnosťami Sherlockovi Holmesovi a požiada ho o pomoc. Podarí sa slávnemu detektívovi záhadu vyriešiť?

Divadelná adaptácia na motívy románu Arthura Conana Doyla „Pes baskervillský“ alebo tajomný príbeh o záhadnej vražde v Dartmoore, v ktorom tuhne krv v žilách a bránica sa márne bráni smiechu začína každú celú hodinu od 18.00 do 22.00 h.

Vstupenky si môžete rezervovať e-mailom na adrese: objednavkymck@snm.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2022 6:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.