reklama

Na Vodárni zadržali pri policajnej akcii 26-ročnú dílerku

Príslušníci odboru kriminálnej polície KR PZ Trnava spustili v utorok 16. júla 2019 pripravovanú a monitorovanú akciu pod krycím názvom „TALIA“.  Jej výsledkom bolo zadržanie 26 – ročnej dílerky pervitínu v meste Trnava, ktorá ho distribuovala počas obdobia niekoľkých mesiacov.

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová, policajti ženu zadržali krátko po 12. hodine na trnavskom sídlisku Vodáreň, priamo pri predaji pervitínu koncovému užívateľovi.

FOTO: KR PZ Trnava

„Počas realizácie akcie TALIA policajti monitorovali viacero osôb, vykonali prehliadku nebytových priestorov, domovú prehliadku a zaistili väčšie množstvo svetlohnedej kryštalickej látky s obsahom metamfetamínu nachádzajúcej sa v zatavenej striekačke a v piatich mikroténových vreckách,“ priblížila Linkešová.

Polícia predložila látky na expertízne skúmanie. Podľa predbežných výsledkov asi tretiny zaistených vecí, mala žena pri sebe minimálne 86 jednorazových dávok.

Vyšetrovateľ KR PZ Trnava obvinil 26 – ročnú ženu z prechovávania a distribúcie drog  a spracoval návrh na jej väzobné stíhanie.

V zmysle zákona hrozí za uvedený skutok trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. „Do rozhodnutia súdu zostáva žena v cele policajného zaistenia,“ doplnila trnavská policajná hovorkyňa.

Ulož ako PDF
Napísal 18. júla 2019 13:27. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.