reklama

Pri policajnom záťahu zadržali v Trnave 24-ročnú dílerku drog a ďalších šesť ľudí

Obchod z drogami skončil úspešným záťahom polície a zadržaním siedmich osôb na parkovisku pred bývalým hotelom na Zelenečskej ulici v Trnave.

Vopred plánovaný zásah prebehol v pondelok 14. marca. Policajti využili moment prekvapenia a pri predaji drog zadržali sedem osôb.

„Niekoľko policajných hliadok zabezpečilo miestne parkovisko pred trnavským hotelom a policajti vykonali súčasne prehliadku podozrivých osôb a troch vozidiel Alfa Romeo, VW Passat a Opel Vectra. Pri osobných prehliadkach policajti našli a zaistili v plastových striekačkách a vrecúšku pervitín a heroín,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Drogy predávala 24-ročná žena z okresu Trnava podľa policajných informácií na tomto mieste pravidelne priamo cez zadné okno svojho auta.

trnavan
Zásah prebehol na tomto parkovisku pred bývalou ubytovňou

„Pri jej distribúcii jej pomáhal za odplatu ako vodič 18-ročný mladý muž z Trnavy. Obaja sa k predaju drog pred vyšetrovateľom priznali a z drogovej trestnej činnosti ich usvedčili aj samotní konzumenti,“ poznamenala Linkešová.

Vyšetrovateľ obvinil 24 ročnú Luciu a 18 ročného Michala zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov , ich držania a obchodovania s nimi a spracoval návrh na ich väzobné stíhanie.

Polícia stíha ako obvineného aj 57-ročného Trnavčana, ktorý si krátko pred tým zakúpil od Lucie drogy. Pri sebe mal štyri jednorazové dávky pervitínu.

V zmysle zákona hrozí za predaj drog trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

Mužovi, ktorý si drogy zakúpil, hrozí strata slobody až na 5 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 16. marca 2016 19:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri policajnom záťahu zadržali v Trnave 24-ročnú dílerku drog a ďalších šesť ľudí”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.