reklama

Policajti si počas nočného hliadkovania všimli podozrivú skupinku. Vysvitlo, že jedného z nich práve okradli

Počas hliadkovej služby nadránom o 3.30 hodine spozorovali policajti na Bratislavskej ulici v Trnave skupinu štyroch ľudí.

Keď skupina uvidela policajné auto, dala sa na útek.

„Preto sa policajti rozhodli, že ich skontrolujú. Ich hodnovernosť bola slabá už pri otázke, prečo utekajú v takej neskorej nočnej hodine. Jeden z mužov celý čas pôsobil, akoby k ostatným nepatril,“ opisuje začiatok príbehu trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ilustračné foto

Policajti muža vzali bokom a tu vysvitlo, že ostatných vôbec nepozná.

„Skupina sa na mladého muža takpovediac nalepila a počas ‚sprevádzania‘ ho okradli o mobil a peňaženku. Jeden mu vyskočil na chrbát, akože zo žartu na koňa, a pritom mu vzal veci zo zadného vrecka nohavíc,“ uviedla Kredatusová.

Policajti preto obmedzili na slobode 18 – ročného Trnavčana a predviedli ho na policajný útvar.

Tu ho poverený príslušník obvinil z prečinu krádeže. Keďže spáchal skutok na osobe a v minulosti sa už dopustil obdobného činu, hrozí mu odňatie slobody na dva roky.

Ukradnuté veci boli na mieste poškodenému vrátené, ináč by mu vznikla škoda 325 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 15. augusta 2019 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.