reklama

Trnavskí policajti riešili prípady porušovania zákazu nočného vychádzania

Trnavská polícia riešila v minulých dňoch viacero osôb, ktoré porušili platný zákaz nočného vychádzania.

V piatok 5. marca krátko po 20:00 hodine boli na políciu nahlásené osoby zdržiavajúce sa na chate v obci Borová.

“Policajné hliadky pri preverení zistili, že skupina 10 mladých ľudí si urobila stretávku. Nakoľko polovica z nich bola mladistvá, policajti ich za nedodržanie opatrení oznámili na Okresný úrad v Trnave. Druhú polovicu vyriešili na mieste v blokovom konaní,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

Odeň neskôr, v sobotu 6. marca krátko po polnoci, boli policajti privolaní do obce Špačince.

“36 – ročný muž pod vplyvom alkoholu mal búchať na vchodové dvere miestnej bytovky. Policajti po príchode na miesto muža vyzvali, aby vysvetlil, prečo nedodržal zákaz vychádzania a aby si nasadil rúško, čo odmietol. Hliadka ho za nedodržanie opatrení postúpila na príslušný RÚVZ a okresný úrad,” informovala Antalová.

Okrem takýchto prípadov, rieši polícia aj naďalej kontroly dodržiavania vládou prijatých opatrení.

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2021 7:25. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.