reklama

Jedno auto, dvaja opití vodiči. Trnavskí policajti riešili kuriózny prípad

Trnavskí policajti z PMJ zastavili v piatok v priebehu pol hodiny dvakrát to isté auto. Obaja jeho vodiči šoférovali pod vplyvom alkoholu.

Kuriózne priestupky zaznamenali trnavskí policajti na sídlisku Prednádražie v piatok 15. januára 2021.

“Policajná hliadka zastavila krátko po 14.00 hodine na Mozartovej ulici v Trnave Renault Clio, ktorého vodič jazdil po strede cesty so zapnutými smerovkami. Policajti podrobili 51 – ročného muža dychovej skúške. Trnavčan nafúkal viac ako 3 promile alkoholu. Policajti vodiča zadržali a previezli do cely policajného zaistenia. Auto bolo odtlačené na parkovacie miesto a riadne uzamknuté,” opisuje hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

FOTO: KR PZ Trnava

Asi o 30 minút neskôr spozorovala iná hliadka neďaleko na Beethovenovej ulici to isté auto.

“Policajti nenechali nič na náhodu a pre istotu skontrolovali auto aj druhý raz. 38 – ročný Trnavčan pri dychovej skúške nafúkal bezmála 3 promile. Policajti v evidencii vodičov zistili, že muž má navyše súdom zakázané viesť motorové vozidlá. Trnavčan, tak ako aj jeho predchodca, skončil v trnavskej cele policajného zaistenia,” skonštatovala Antalová.

Obaja vodiči boli riešení za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky v tzv. super rýchlom konaní. O ich vine a treste rozhodol sudca v nedeľu. Po verdikte boli prepustení na slobodu.

Dvaja Trnavčania však neboli jediní, ktorí si sadli za volant opití. Policajti v Trnavskom kraji museli riešiť od piatku celkovo sedem vodičov, ktorí sa rovnako dopustili trestného činu.

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2021 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Jedno auto, dvaja opití vodiči. Trnavskí policajti riešili kuriózny prípad”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.