reklama

Opitých vodičov je na cestách stále veľa, dopravní policajti riešili cez víkend viacero prípadov

Dopravní policajti na cestách kraja počas víkendu riešili viacero nehôd, pri ktorých zohrával úlohu alkohol.

Na Kapitulskej ulici v Trnave policajti riešili kurióznu nehodu s opitým cyklistom.

V nedeľu 15. októbra 2023 dopoludnia mal 64 -ročný pán spadnúť, pri prechádzaní medzi zaparkovanými autami, na prednú časť auta Audi A6. Pri páde sa nezranil a policajti mu v dychu namerali 1,90 promile, informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

V obci Trakovice mal 24 – ročný vodič na aute Kia Rio najskôr zísť vpravo mimo cestu, kde narazil do verejného osvetlenia.


Nehoda v Trakoviciach

FOTO: KR PZ Trnava

„Potom pokračoval rovno a zadnou časťou narazil do plotu miestneho kostola. Nakoniec prešiel cez priekopu a skončil opäť na ceste vo svojom pruhu. Policajti s mužom vykonali dychové skúšky. Pri prvej nafúkal 1,96 promile, pri opakovanej skúške jej hodnota stúpla na 2,02 promile,“ priblížila.

K nehodám pod vplyvom alkoholu došlo aj vo Veľkom Orvišti v okrese Piešťany, v Kvetoslave (okr. Dunajská Streda a pri Gbeloch v okrese Senica.

Cez víkend odhalili policajné kontroly aj troch vodičov, ktorí mali v dychu viac ako jedno promile.

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2023 13:11. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.