reklama

Pozvánka: V Cíferi vystúpia už tento víkend Horkýže Slíže, predkapelou budú orešanskí FidliCanti

Obec Cífer pozýva fanúšikov skupiny Horkýže Slíže na koncert, ktorý sa uskutoční v sobotu 14. septembra 2019 v Dome kultúry v Cíferi.

Horkýže Slíže, úspešná slovenská kapela s 27-ročnou históriou, zavíta už tento víkend do Cífera. V Dome kultúry predstaví svoj aktuálny koncertný program.

Predkapelou „slížov“ budú populárni FidliCanti z Horných Orešian, ktorí okrem ľudovej (cimbalovej) hudby experimentujú aj so žánrami ako sú world music, etno music, pop a rock.

Akcia začína o 18. hodine

Vstupenky budú k dispozícii na mieste hodinu pred koncertom alebo v predpredaji na Obecnom úrade v Cíferi počas stránkových hodín.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2019 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.