reklama

Trnavskí marketéri pokračujú tretím vydaním marketingového stretnutia talk! marketing

talk! marketing je iniciatíva trnavských marketérov, ktorí každý mesiac v Trnave spájajú komunitu nadšencov, predovšetkým digitálneho marketingu.

“Cieľom týchto podujatí je každý mesiac ponúknuť know-how zamerané na konkrétnu tému z oblasti online marketingu a zároveň pripraviť priestor pre spoznanie sa a networking,” príblížil Michal Královič, autor myšlienky marketingových eventov.

Už tretie stretnutie sa uskutoční v stredu 4. decembra 2019 so začiatkom o 19:00 v Kine OKO a jeho témou bude SEO – optimalizácia pre vyhľadávače.

„Tentokrát sme na talk! marketing pozvali dvoch hostí, ktorí účastníkom odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti a ukážu konkrétne príklady, ako priviesť na svoj web viac návštevníkov z Google,” dopĺňa organizátorka Adriana Mučičková.

Hostia talk! marketing vol.3 SEO:

Marek Šulik – spoluzakladateľ agentúry Ideas by Echo a Google Partners tréner
Maroš Kortiš – Head of marketing – Mangools

Moderovanú diskusiu povedie Adriana Mučičková (Mastersgate).

Viac informácii nájdete na stránke Facebook udalosti, alebo na portáli tickpo.sk, kde si zároveň môžete zakúpiť vstupenky na podujatie.

Študentské vstupné je 5 eur, štandardná vstupenka stojí 10 eur.

Partnermi podujatia sú Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave, VIZION, bebee.sk, beenvi.sk, fortunecookies.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 2. decembra 2019 14:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.