reklama

Trnavskí marketéri odštartujú sériu podujatí pod názvom talk! marketing

talk! marketing je iniciatíva trnavských marketérov, ktorí chcú každý mesiac v Trnave spojiť komunitu nadšencov, predovšetkým digitálneho marketingu.

“Cieľom týchto podujatí je každý mesiac ponúknuť know-how zamerané na konkrétnu tému z oblasti online marketingu a zároveň pripraviť priestor pre spoznanie sa a networking,” hovorí Michal Královič, autor myšlienky marketingových eventov.

Prvé stretnutie sa uskutoční v stredu 9. októbra 2019 o 19:00 v Kine OKO a jeho témou budú sociálne siete.

„Na prvé vydanie talk! marketing sme pozvali troch hostí, ktorí účastníkov prevedú základmi sociálnych sietí, ich úlohou pri budovaní značky a následne aj využitím ako výkonnostného kanálu, t.z. kanálu na získavanie konverzií,“ dopĺňa Boris Miček, ktorý dal podujatiu názov a vizuálnu identitu.

Hostia talk! marketing vol.1 Social media:

• Martin Kukoľ (Socialists) – Základy sociálnych sietí a čísla o slovenskom trhu
• Majdži Hadzimová (Triad Advertising) – Mačky vs. značky – Aby sa značka nestratila medzi ostatnými postami
• Richard Kondáš (ui42 digital) – Facebook ako performance kanál
• Moderovaná diskusia, ktorú bude viesť Adriana Mučičková (Mastersgate)

Viac informácii nájdete na stránke Facebook udalosti, alebo na portáli tickpo.sk, kde si zároveň môžete zakúpiť zľavnené vstupenky v predpredaji.

Cena lístka v predpredaji (do 4.10.2019):
• Študentský: 3€ (treba sa preukázať platným ISIC)
• Štandardný: 6€

Cena lístka od 5.10.2019:
• Študentský: 5€ (treba sa preukázať platným ISIC)
• Štandardný 10€

Partnerom podujatia je Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Mediálnym partnerom je trnava-live.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2019 8:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.