reklama

Deti z trnavského Detského domova a ich hostia sa predstavia na podujatí s názvom Hudba nás spája

Detský domov v Trnave organizuje vo štvrtok 21. decembra 2017 od 17:00 v trnavskom kine Hviezda prvý ročník podujatia s názvom Hudba nás spája. V programe vystúpia speváci Paulína Ištvancová, Allan Mikušek, Gitana, muzikantské duo Brotherly Jam, akordeonistka Katarína Chalúpková, víťazi speváckej súťaže Slávik Slovenska Eliška Krchňáková, Kristián Šimončič a Liliana Maglocká, ako aj tanečníci Matej Poláčik a Mária Valeková.

Deti z Detského domova publiku predstavia premiérové vystúpenie Detského folklórneho súboru Fidli Bum, tieňové divadlo, scénické predstavenie Luskáčik, spoločenské tance a street dance. 

Okrem toho sa môžu prítomní môžu tešiť na vianočné trhy výrobkov detí a zamestnancov Detského domova, prvé vydanie časopisu – Basta Fidli a riaditeľský vianočný punč.

Koncert má charitatívny rozmer, všetci umelci vystupujú bez nároku na honorár.

Moderátorom podujatia bude Martin Chynoranský.


Podujatie Hudba nás spája sa uskutoční v Trnave po prvý raz

Hlavnou myšlienkou je dať šikovným deťom v trnavskom Detskom domove možnosť verejne odprezentovať program, ktorý usilovne nacvičili a návštevníkom podujatia ukázať, aké sú tieto deti talentované a zručné.

Zároveň chcú deti, zamestnanci aj vedenie Detského domova poďakovať v tomto predvianočnom čase všetkým dobrým ľuďom (sponzorom, blízkym osobám, partnerom, priateľom detského domova), ktorí s nimi spolupracujú a pomáhajú im skvalitňovať starostlivosť o deti. 

Dôležitou myšlienkou je takisto rozvíjanie dobrých vzťahov s verejnosťou a komunitou, ktorej sú deti v trnavskom detskom domove súčasťou.

Podujatie je otvorené širokej verejnosti, ale z kapacitných dôvodov prosia organizátori o zaslanie e-mailu potvrdzujúceho účasť na vystupenieddtt@gmail.com.

Kontakt na organizátorov: 0915 373 215

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2017 19:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.