reklama

V areáli trnavského detského domova sa bude súťažiť vo varení gulášu

“O putovný kotlík Detského domova Trnava” je názov podujatia, ktoré na Medzinárodný deň detí v piatok 1. júna 2018 organizujú deti a zamestnanci trnavského detského domova. Súťaž vo varení gulášu je spojená s hudobno – športovým programom pre deti aj dospelých.

Na deti čaká množstvo zaujímavých športových aktivít, nafukovací hrad, sumo kostýmy, hudobný program, tanečné vystúpenie Slovak Dance Group a trnavský DJ a hudobný producent Kansert.

Deti budú mať možnosť vybrať si odmenu v obchodíku Bazoško, spoznávať rastliny v stánku Anky bylinkárky, alebo sa pri príprave gulášu priučiť od skutočného šéfkuchára – pána Viliama Habu z programu “Moja mama varí lepšie”.

Detský domov Trnava organizuje toto podujatie už po druhýkrát. Minulý rok akcia prevýšila očakávania, preto tento rok organizátori ani na chvíľu nezaváhali, či sa do organizácie tohto podujatia pustia.

Novinkou je tento rok, okrem iného, aj účasť ďalších dvoch detských domovov – zo Serede a z Kolárova.

Deti aj zamestnanci Detského domova v Trnave sa už teraz tešia na deň plný zábavy, chutného jedla, pohybu, hudby a priateľských ľudí.

Všetci priatelia a podporovatelia trnavského detského domova sú na akcii srdečne vítaní. Podujatie začína o 9.00 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2018 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.