reklama

V Kubiku vyzbierajú pred Vianocami hračky pre deti z detského domova

Spríjemniť blížiace sa vianočné sviatky a urobiť veľkú radosť deťom z Detského domova na Botanickej ulici sa rozhodol Peter „Gelko“ Lančarič so svojimi priateľmi z trnavského multižánrového centra Kubik nápadov.

Vo štvrtok 20. decembra od 9. hodiny bude v priestoroch Kubika na ulici Andreja Žarnova 7 oproti potravinám Coop pri trnavskom Figare prebiehať zbierka hračiek, plyšákov, detských kníh, hier, lôpt či stavebníc.

Ak chcete pomôcť deťom, ktoré strávia Vianoce bez rodičov v starostlivosti opatrovateľov a opatrovateliek, neváhajte, a prineste hračky po vašich deťoch, s ktorými sa už nemá kto hrať, do Kubiku.


Zbierka trvá vo štvrtok od 9. do 18. hodiny

Vianočnú zbierku hračiek robíme po prvý raz. Veríme, že akcia bude mať dobrý ohlas a podarí sa nám potešiť deti z detského domova. Zároveň dúfame, že sa tento nápad ujme a podarí sa nám vytvoriť tradíciu,“ poznamenal Peter Lančarič.

Ako pripomenul, podobné podujatie premiérovo organizuje s ďalšími priateľmi aj v Banskej Bystrici.

Hračky odovzdajú v detskom domove ešte pred Vianocami v piatok 21. decembra.

Kubik sídli na nádvorí budovy na ulici A. Žarnova (reprofoto: Google)

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2012 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Kubiku vyzbierajú pred Vianocami hračky pre deti z detského domova”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.