reklama

TTSK: Všetky informácie o koronavíruse na jednom mieste

Trnavský samosprávny kraj prijal sériu preventívnych opatrení proti šíreniu ochorenia COVID-19 (koronavírus). Všetky informácie o prijatých opatreniach, ako aj opatreniach miest a obcí, sú dostupné na webovej stránke Úradu TTSK.

„Je dôležité, aby ľudia mali prístup ku všetkým dôležitým informáciám na jednom mieste. Preto sme na našej web stránke zriadili sekciu, kde je možné nájsť všetky informácie o prijatých opatreniach, ako aj informácie o tom, aké obmedzenia boli prijaté v obciach a mestách nášho kraja,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Ilustračné foto

TTSK zriadil pracovnú skupinu, ktorá už od minulého týždňa situáciu sleduje a prijíma opatrenia na predchádzanie šíreniu ochorenia COVID-19 (koronavírusu).

Táto skupina zasadala po druhýkrát 10. marca 2020. Trnavský župan navyše rokoval so zástupcami všetkých samospráv na území TTSK – s regionálnymi združeniami miest a obcí a platformou miest Trnavského kraja (M17).

„Aj týmto spôsobom sa trnavská župa snaží koordinovať postup samospráv, aby prijaté opatrenia boli efektívne a mali čo najmenší negatívny dopad na obyvateľov,“ doplnil Viskupič.

Všetky informácie sú dostupné TU.

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2020 7:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.