reklama

Do predajní Gašparík pustia len zákazníkov s ochranou tváre a nosa, vždy po jednom. Otváracie hodiny prevádzok zostávajú zachované

Trnavská spoločnosť Róbert Gašparík – mäsovýroba s.r.o., oznamuje zákazníkom, že všetky predajne maloobchodnej siete predajní mäsa a údenín budú pre zákazníkov otvorené podľa doteraz platných otváracích hodín.

Spoločnosť zároveň v nedeľu 15. marca 2020 vydala upozornenie a nové pravidlá pre zákazníkov, v snahe o ochranu zdravia svojich zamestnancov, ako aj zákazníkov.

Ilustračné foto: gasparikmasovyroba.sk

„Milí zákazníci, v záujme ochrany zdravia Vás i našich zamestnancov Vás žiadame použiť pred vstupom do predajne ochranné rúško alebo inú ochranu tváre, ktorá zahaľuje nos aj ústa. Pri nedodržaní tohto opatrenia nebudete obslúžení. Ďakujeme za pochopenie,“ znie oznam, ktorý platí pre každú z 24 maloobchodných prevádzok spoločnosti.

Ako doplnil majiteľ spoločnosti Róbert Gašparík, od pondelka 16. marca budú môcť zákazníci vstupovať do predajní len po jednom.

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2020 20:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.