reklama

Rodičia žiakov základných škôl môžu v dotazníku vyjadriť svoj názor na spôsob zabezpečenia vyučovania počas mimoriadnej situácie

Počas uzavretia škôl a školských zariadení v rámci prevencie šírenia koronavírusu volia školy alternatívne spôsoby, ako zabezpečiť pokračovanie vzdelávacieho procesu.

Presná podoba výučby záleží na konkrétnej škole.

Mesto Trnava chce získať spätnú väzbu od rodičov školákov, ktorí navštevujú základné školy v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti, a preto pre nich pripravilo dotazník v elektronickej podobe.

Ilustračné foto

„Zaujíma nás, ako sa jednotlivé školy postavili k výučbe počas týchto neobvyklých okolností a akým spôsobom plnia pokyny od mesta a ministerstva,“ hovorí vedúci odboru školstva, mládeže a športu Mestského úradu v Trnave Michal Špernoga.

„Chceme zistiť, čo je prípadne potrebné zlepšiť, aby mali naši žiaci čo najlepšie podmienky na vzdelávanie aj v domácom prostredí,“ doplnil.

Dotazník je k dispozícii online do 10. mája 2020, odpovede v ňom sú anonymné.

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2020 6:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.