reklama

Klientske centrum a pokladňa mestského úradu budú otvorené dlhšie

Klientske centrum a pokladňa Mestského úradu v Trnave na Trhovej 3 budú tento týždeň otvorené každý pracovný deň od 8.00 do 16.00 hod. Po niekoľkotýždňovej obmedzenej prevádzke MsÚ počas preventívnych opatrení sa úradné hodiny týchto dvoch pracovísk predlžujú.

“Dôvodom je zvýšený počet klientov, ktorí v týchto dňoch prichádzajú uhradiť daň z nehnuteľností, daň za psa a poplatok za komunálny odpad,” uviedla hovorkyňa mesta a vedúca úseku komunikácie a marketingu Veronika Majtánová.

Mnoho ľudí stále uprednostňuje úhradu daní a poplatkov osobne v pokladni mestského úradu. Chceme občanom vyjsť v ústrety a vybaviť ich v čo najkratšom čase, stále však platia sprísnené hygienické pravidlá, preto prosíme o pochopenie a trpezlivosť,“ povedala prednostka mestského úradu Katarína Koncošová.


Mestský úrad v Trnave

Pri čakaní je potrebné dodržiavať dvojmetrové odstupy, vstup do úradu je možný po vyzvaní zodpovedným zamestnancom, zmeraní telesnej teploty a dezinfekcii rúk.

Okrem pokladne mestského úradu sa dajú platby mestu vybaviť aj v banke. Najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť státiu v rade, je však uhradiť dane a poplatky mestu online.

Na rozhodnutiach, ktoré sa v týchto dňoch distribuujú Trnavčanom do poštových schránok, je uvedený IBAN na elektronickú platbu i QR kód. Ten stačí naskenovať v príslušnej aplikácii smartfónu, a úhrada je tak doslova záležitosťou na pár sekúnd.

Na mestskom úrade sú aktuálne otvorené aj matrika, ohlasovňa pobytu, podateľňa a odbor sociálny v pondelok a stredu od 9.00 do 14.00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2020 12:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

9 komentárov pre “Klientske centrum a pokladňa mestského úradu budú otvorené dlhšie”

 1. 1
  IQ 2Q2Q says:

  … je uvedený IBAN na elektronickú platbu i QR kód. Ten stačí naskenovať v príslušnej aplikácii smartfónu, a úhrada je tak doslova záležitosťou na pár sekúnd.
  … ošklbaní za pár sekund bravóóó

  Budťe v kľude my to rozhádžeme tiež za pár sekúnd :):):)
  Ovce idete sa strihať hurááá

 2. 2
  2020 says:

  “Dôvodom je zvýšený počet klientov, ktorí v týchto dňoch prichádzajú uhradiť daň z nehnuteľností, daň za psa a poplatok za komunálny odpad,”

  “Chceme občanom vyjsť v ústrety a vybaviť ich v čo najkratšom čase,..”

  Človek má z toho celého pocit ,že keby ste nopotrebovali peniaze z dani tak snáď ani neotvorite! Áno pokladňa je to najdôležitejšie.Čo iné úseky?Ešte Vám máme ďakovať že ste vyšli v ústrety ľuďom ísť si zaplatiť dane.Neuveritelná láskavosť od mesta.Nepochopitelné je prečo ešte mesto nefunguje v normálnom režime…

 3. 3
  Jozef says:

  Dovod je jasny usetrene na mzdach a ako je vidiet tak kopa uradnikov nema napln na 8 hodin inak by fungoval na plny plyn uz davnejsie je tam prezamestnanost .

  • 3.1
   grobári says:

   Nikde sa nedá zistiť koľko ľudí prijal Nero od roku 2014.
   Je tam obrovská prezamestnanosť a množstvo zbytočných a neschopných odborov a “odborníkov”.
   Peniaze idú do čiernej diery.
   Momentálne robia nábor na hrobárov.

   • 3.1.1
    Jan says:

    Pokiaľ sa niekto ponáhľa na druhý svet v priebehu 3 mesiacov potreba to stihnúť do 30.5. 2020 alebo odložiť na september. Verím že potom bude už situácia stabilizovaná. Nero s tlupou LT v snahe vybudovať si voličskú základňu vytvára mestský podnik, ponúkajúc dobré zárobky na ktoré sa máme poskladať my ostatný. Takže, zeleň, kupko kamenáč, zimák, cintorinské služby, čo bude ďalšie v poradí?

    • 3.1.1.1
     Nevec Gdo says:

     Stale tu viaceri spominate Nera, domyslel som si koho myslite, neviem sice cim si vysluzil tu prezyvky. Zatial mam ale dojem, ze vsetci co ho tak volaju by si mohli dat skupinove oznacenie Nero, kedze tu neustale tak stekate.

     • 3.1.1.1.1
      maxim says:

      Usporadúval okázalé hry a sám sa pokladal za najlepšieho básnika, herca, športovca. Vyhral všetky disciplíny na olympijských hrách, raz keď sa v konskom dvojzáprahu vysypal do zákruty a celý zakrvavený prišiel do cieľa na druhom mieste, bol vyhlásený ako „morálny spoluvíťaz“. Počas jeho divadelných predstavení nesmel nikto opustiť amfiteáter. Niekedy ľudia v divadle predstierali, že sú mŕtvi, aby ich mohli vyniesť. Stávalo sa, že ženy počas jeho predstavení aj porodili.

     • 3.1.1.1.2
      Jan says:

      Ja by som doplnil, konal bez uváženia, dal zabiť vlastnú matku, aj manželku, len aby bol neobmedzený vládca. City Aréna, bubnovanie na dvore radnice, 50 ročné zamestnankyne MU s inkontinenciou. Skús vymyslieť iné meno, vhodnejšie, výstižnejšie.

 4. 4
  AL CAPONE says:

  Daní a smrti sa bojí každý.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.