reklama

Golfový areál v Kamennom mlyne otvoril sezónu rodinnou akciou. Každú stredu a piatok pozýva verejnosť na grilované špeciality

Trnavskí golfisti sa dočkali otvorenia sezóny. Hoci len neoficiálne a bez skutočných výsledkov, no konečne spolu a pri svojej obľúbenej činnosti aj v spoločnosti priateľov a známych si v golfovom areáli v Kamennom mlyne v Trnave vyskúšali svoju formu.

V sobotu 30. mája 2020 pozvalo trnavské golfové odpalisko do svojho areálu členov klubu na jarné testovanie výkonnosti.

Hoci neišlo o oficiálny turnaj, na každom z vyše piatich desiatok golfistov bolo vidno, že si uvoľnenie opatrení a možnosť „obehnúť“ si 9-jamkovú golfovú akadémiu na trnavskom ihrisku vskutku užívali.

„Naozaj, dnes vyhrali všetci, ktorí si k nám prišli zahrať. Privítali sme 54 ľudí z Trnavy aj širšieho okolia,“ skonštatoval člen prezídia klubu Golf Trnava Michal Novotný.

Testovanie výkonnosti, ako aj samotného ihriska, prebiehalo formou hry dvojíc, zväčša členov rodiny. Dvojičky tvorili napríklad otec so synom, manželské a partnerské páry, ale aj babička s vnučkou.

„Počasie nám vyšlo. Aj keď fúkal vietor, napokon vyšlo slnko a v areáli panovalo krásne počasie aj výborná atmosféra,“ pochvaľoval si M. Novotný.

Otvorenie sezóny, na ktoré sa všetci golfisti veľmi tešili, tak vyšlo na výbornú.

„Vynútená prestávka bola naozaj dlhá. Sme zvyknutí štartovať sezónu v marci a nie až na konci mája. Ale nikto z nás to nedokáže ovplyvniť. Čas v priebehu pandémie sme využili na údržbu areálu, tréningové plochy si oddýchli a teraz sú v skvelej kondícii a pripravené zvládnuť zvyšok sezóny,“ doplnil s dovetkom, že Golf Trnava bude aj v sezóne 2020 organizovať denné letné tábory pre deti vo veku od 6 do 12 rokov počas letných prázdnin.

Novinka: Grilované špeciality pre golfistov aj verejnosť

Golfový areál situovaný na okraji Kamenného mlyna pred vjazdom do Bieleho Kostola pripravil v tomto roku novinku určenú aj pre širokú verejnosť.

Každú stredu a piatok od 16. hodiny si môžu návštevníci vychutnať chutné grilované špeciality pripravované kuchárom ako sú napríklad pečené rebrá, pulled pork (trhané bravčové), skvelé batátové hranolky či šaláty. Ponuku grilovaných jedál doplnia aj čerstvé ryby z farmy v susednom Kamennom mlyne.

Areál je denne prístupný širokej verejnosti, jedlo si budete môcť vychutnať na terase, v peknom prírodnom prostredí. Ku grilovaným špecialitám neodmysliteľne patrí pivo, v ponuke je remeselné pivo Karpat, ale aj nealko pivo a radler.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2020 13:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.