reklama

Potvrdené: Tradičný trnavský jarmok 2020 sa neuskutoční

Trnavská radnica v stredu 3. júna 2020 potvrdila, že Tradičný trnavský jarmok v tomto roku nebude.

„Tohtoročný september bude pre Trnavu netradičný. Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. OLP/4592/2020 z 2. júna 2020 zakazuje usporadúvať hromadné podujatia s viac než sto návštevníkmi a Malý Rím tak príde o Tradičný trnavský jarmok, ktorý do centra mesta každoročne láka desaťtisíce domácich i ľudí z okolia,“ oznámilo Mesto Trnava v tlačovej správe.

Ilustračné foto

Preventívne opatrenia na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19 by sa mali postupne ďalej uvoľňovať a podľa predbežných informácií by mal byť do konca roka limit na maximálny počet osôb na podujatí zvýšený na tisíc.

„Trnavčania tento rok síce nebudú môcť jarmočiť, ako boli zvyknutí, no radi by sme im to vynahradili iným programom. Sledujeme, ako sa situácia vyvíja, a sme pripravení vymyslieť vhodnú alternatívu v súlade s aktuálnymi opatreniami,“ povedal primátor Trnavy Peter Bročka.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2020 14:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Potvrdené: Tradičný trnavský jarmok 2020 sa neuskutoční”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.