reklama

Nad obcami lietal policajný vrtuľník. Muža v núdzi našli policajti v spolupráci s dobrovoľnými hasičmi

Na policajnú stanicu prišla žena vo štvrtok 4. júna 2020 s prosbou o pomoc pri pátraní po jej priateľovi, ktorý odišiel z domu. Informácie nasvedčovali tomu, že nebol práve v najlepšej duševnej pohode.

Do niekoľkých minút už pátralo po nezvestnom 12 policajtov aj so služobným psom a osem dobrovoľných hasičov z obce Jaslovské Bohunice.

„O pomoc sme požiadali aj letku Ministerstva vnútra SR,“ poznamenala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Policajný vrtuľník nad Jaslovskými Bohunicami

FOTO: trnava-live.sk

Policajti a hasiči išli po jeho trase od obce Dolné Dubové, Horné Dubové, Dechtice, skontrolovali aj oblasť v okolí obce Špačince.

„Po viac ako troch hodinách pátrania po lesných a poľných cestách ho nakoniec policajti našli. Nezvestného spozoroval náhodne istý muž, ktorý spresnil jeho pozíciu. 46 – ročného muža našli policajti za obcou Dechtice v poli, neďaleko odbočky k zrúcanine kláštora sv. Kataríny,“ uvieda Linkešová.

O 20.00 h polícia pátraciu akciu úspešne ukončila a muža odovzdali živého a zdravého do rúk záchranárom.

Policajný vrtuľník a hasiči v akcii, štvrtok 4. júna 2020

FOTO: trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2020 14:54. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.