reklama

V Suchej nad Parnou pri priehrade našli ťažko zraneného cyklistu, policajti hľadajú svedkov nehody

V Suchej nad Parnou pri priehrade našli ťažko zraneného cyklistu, policajti hľadajú svedkov nehody.

Policajné operačné stredisko v Trnava prijalo v nedeľu 22. mája 2022 podvečer informáciu z nemocnice o vážne zranenom 61 – ročnom Trnavčanovi.

Podľa informácií od lekárov mohol utrpieť muž zranenia ako účastník dopravnej nehody.

„K tej malo prísť pravdepodobne v nedeľu poobede, v obci Suchá nad Parnou, neďaleko priehrady. Pri páde utrpel viaceré zlomeniny, pneumotorax a zranenia stehna. Kto zranenému cyklistovi pomohol a či sa stal účastníkom nehody, polícia preveruje,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Ilustračné foto: KR PZ Trnava

Dopravní policajti evidujú udalosť ako dopravnú nehodu medzi neznámym vozidlom a cyklistom, s následkom ťažkej ujmy na zdraví.

„Ak by sa vyšetrovaním potvrdilo, že cyklista bol účastníkom nehody, nehovoríme zatiaľ o zavinení, každý vodič je povinný zotrvať na mieste nehody a podľa možností poskytnúť zranenej osobe pomoc,“ pripomenula.

Ak ste boli svedkom takejto udalosti, prípadne máte kamerový záznam z vozidla, ktorý zachytil pád cyklistu na vozovku alebo poznáte osoby, ktoré mužovi pomohli pri záchrane života, všetky informácie pomôžu polícii objasniť okolnosti celej udalosti.

„Svedectvo a informácie nám môžete poskytnúť na čísle 158, napísať nám na FB Polícia – Trnavský kraj alebo nás kontaktovať aj osobne,“ doplnila Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2022 16:29. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.