reklama

Pozvánka: V sobotu otvoria na Nádvorí trhovisko pekných vecí od domácich výrobcov

V Trnave to túto sobotu bude o pekných dizajnérskych veciach, ale aj o workshopoch s dôrazom na životné prostredie.

Reč je o Nádvorie Markete – Trhovisku pekných vecí na podporu slovenských výrobcov, ktorý je zameraný na lokálne značky.

V sobotu 27. júna 2020 sa otvoria brány miesta súčasnej kultúry a od 10:00 do 16:00 sa pod tieňmi platanov rozložia špeciálne trhové stánky, v ktorých si návštevníci nájdu tie najzaujímavejšie dizajnérske kúsky od lokálnych výrobcov.

Tešiť sa môžete na dizajnové veci v oblasti šperkárstva, oblečenia, detských kúskov či hračiek.

Medzi predávajúcimi nájdete značky Abraka, Abstraktné Stavy, Biela Laba /White Paw Art/, Foxie handmade, Kreatvory, Miestni, Moringly, Native Kids, PART, Recyklátor, Mydlá Tamara, TAKiTAK Kids, Trimaky či VULVORA.

Okrem predaja kvalitných kúskov sa počas príjemnej soboty na Nádvorí môžete tešiť aj na workshopy pre malých i veľkých, ktoré súvisia práve s udržateľnou módou.

S ateliérom Marna si môžete vyrobiť upcyklované náušnice z bannerov, a na workshope s občianskym združením Pure Love si môžete vyskúšať výrobu naozaj nezvyčajného kúsku-peňaženky z recyklovaných krabíc od džúsov.

Záujem o slovenské šperky, doplnky, detské oblečenie či iné produkty je len dôkazom, že Trnavčania majú vkus a zmysel pre podporu lokálnych umelcov a návrhárov.

Krásne kúsky odevov či iných dizajnových prvkov nájdete v sobotu 27.júna od 10:00 na Štefánikovej 4 v Trnave. Vstup je voľný.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 23. júna 2020 7:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.