reklama

Už v stredu 1. júla otvára knižnica vo svojej záhrade Prázdninový superklub

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave ako najväčšia knižnica v trnavskom regióne pripravuje podujatia pre deti, mládež a dospelých nielen počas školského roka, ale aj počas letných prázdnin a dovoleniek.

Medzi obľúbené podujatia detí i dospelých patrí Prázdninový superklub, organizovaný nielen pre čitateľov knižnice, ale aj pre všetky ostatné prázdninujúce deti v Trnave a okolí.

Pre deti je pripravených spolu deväť prázdninových dopoludní, na ktoré nie je potrebné sa vopred prihlasovať.

Podujatia sa budú konať v priestoroch záhrady Knižnice Juraja Fándlyho vždy v stredu od 10.00 do 12.00 hodiny.


Záhrada Knižnice J. Fándlyho

Hneď 1. júla 2020 začíname sloganom Prázdninovú bránu s nami môžeš otvoriť, spolu s nami sa pritom zabaviť!, kedy si deti budú môcť zasúťažiť, overiť si svoje vedomosti či získať nové poznatky.

8. júla sa deti stretnú s obľúbenou spisovateľkou Paulínou Feriancovou a jej knihou S Nikou a Leom nikdy nie je nuda.

O týždeň v stredu 15. júla zavítajú do knižnice pracovníci útulku pre psíkov a porozprávajú o tom, ako tiež psíkovia chcú mať svoj domov.

22. júla čaká deti spevavé dopoludnie so známym trnavským spevákom a hudobníkom Bystríkom pod názvom Spievame si pre radosť, Bystrík príde ako porotca i hosť. Deti môžu spievať aj hrať na hudobných nástrojoch.

Poslednú júlovú stredu 29. júla so spevom a dobrou náladou príde Divadlo ZáBaVKa spolu s Buwkom a Sniwkom.

5. augusta prídu na návštevu záchranári z Hasičského a záchranného zboru Trnava.

Malí aj väčší návštevníci sa budú môcť stretnúť so svojimi idolmi a dozvedieť sa viac o hasičskom povolaní, vyskúšať si hasičskú prilbu a zoznámiť sa s hasičskou technikou i autom.

Názov podujatia: PRÁZDNINOVÝ SUPERKLUB
Termín: vždy v stredu od 10.00 do 12.00 hod.
Miesto konania: záhrada Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave

12. augusta vydavateľ Daniel Kollár predstaví deťom nové knižky o slovenských hradoch a výletoch po Slovensku.

19. augusta zavíta do knižnice spisovateľka Danuša Dragulová-Faktorová spolu s prekladateľkou Chen Liang Podstavek a porozprávajú o tom, ako sa prekladá do cudzej reči slovenská kniha pre deti.

Záverečná prázdninová streda 26. augusta bude patriť spoločnému vyhodnoteniu a odmeňovaniu najaktívnejších superklubáčikov. Čaká ich superklubové tričko a sladká torta v tvare knihy.

Tak ak máte deti a niektoré prázdninové stredy voľné, srdečne pozývame ku nám do knižnice.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2020 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.