reklama

Už v stredu 1. júla otvára knižnica vo svojej záhrade Prázdninový superklub

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave ako najväčšia knižnica v trnavskom regióne pripravuje podujatia pre deti, mládež a dospelých nielen počas školského roka, ale aj počas letných prázdnin a dovoleniek.

Medzi obľúbené podujatia detí i dospelých patrí Prázdninový superklub, organizovaný nielen pre čitateľov knižnice, ale aj pre všetky ostatné prázdninujúce deti v Trnave a okolí.

Pre deti je pripravených spolu deväť prázdninových dopoludní, na ktoré nie je potrebné sa vopred prihlasovať.

Podujatia sa budú konať v priestoroch záhrady Knižnice Juraja Fándlyho vždy v stredu od 10.00 do 12.00 hodiny.


Záhrada Knižnice J. Fándlyho

Hneď 1. júla 2020 začíname sloganom Prázdninovú bránu s nami môžeš otvoriť, spolu s nami sa pritom zabaviť!, kedy si deti budú môcť zasúťažiť, overiť si svoje vedomosti či získať nové poznatky.

8. júla sa deti stretnú s obľúbenou spisovateľkou Paulínou Feriancovou a jej knihou S Nikou a Leom nikdy nie je nuda.

O týždeň v stredu 15. júla zavítajú do knižnice pracovníci útulku pre psíkov a porozprávajú o tom, ako tiež psíkovia chcú mať svoj domov.

22. júla čaká deti spevavé dopoludnie so známym trnavským spevákom a hudobníkom Bystríkom pod názvom Spievame si pre radosť, Bystrík príde ako porotca i hosť. Deti môžu spievať aj hrať na hudobných nástrojoch.

Poslednú júlovú stredu 29. júla so spevom a dobrou náladou príde Divadlo ZáBaVKa spolu s Buwkom a Sniwkom.

5. augusta prídu na návštevu záchranári z Hasičského a záchranného zboru Trnava.

Malí aj väčší návštevníci sa budú môcť stretnúť so svojimi idolmi a dozvedieť sa viac o hasičskom povolaní, vyskúšať si hasičskú prilbu a zoznámiť sa s hasičskou technikou i autom.

Názov podujatia: PRÁZDNINOVÝ SUPERKLUB
Termín: vždy v stredu od 10.00 do 12.00 hod.
Miesto konania: záhrada Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave

12. augusta vydavateľ Daniel Kollár predstaví deťom nové knižky o slovenských hradoch a výletoch po Slovensku.

19. augusta zavíta do knižnice spisovateľka Danuša Dragulová-Faktorová spolu s prekladateľkou Chen Liang Podstavek a porozprávajú o tom, ako sa prekladá do cudzej reči slovenská kniha pre deti.

Záverečná prázdninová streda 26. augusta bude patriť spoločnému vyhodnoteniu a odmeňovaniu najaktívnejších superklubáčikov. Čaká ich superklubové tričko a sladká torta v tvare knihy.

Tak ak máte deti a niektoré prázdninové stredy voľné, srdečne pozývame ku nám do knižnice.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2020 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.