reklama

O svojej knihe Z hrnca do rozprávky budú v knižnici rozprávať Rakovská, Šóošová a Papp

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pozýva na stretnutie s autormi knihy Z hrnca do rozprávky, známymi postavami slovenského šoubiznisu Barborou Rakovskou, Lenkou Šóošovou a Robom Pappom.

Kniha Z hrnca do rozprávky je považovaná za najilustrovanejšiu knihu roka.

„Vyšla vo vydavateľstve IKAR v závere roka 2014. Jej autori sú Barbora Rakovská, Lenka Šóošová a Robo Papp. Všetci traja sú milujúcimi rodičmi malých ratolestí a v knihe prezradili svoje osvedčené recepty z vlastnej kuchyne. A chcú sa podeliť so svojimi skúsenosťami,“ uviedla Benjamína Jakubáčová z Knižnice Juraja Fándlyho.

Kniha je rozdelená na štyri časti podľa ročných období, nechýbajú v nej rozprávky či príhovor lekárky.

Ilustroval ju Peter Stankovič, fotografie pridal Martin Fridner.

„Príďte sa inšpirovať, je to jedinečná šanca pre všetkých, ktorí majú malé deti a chcú im variť zdravo, chutne, spoločne a veselo,“ pozýva na stretnutie s autormi B. Jakubáčová.

Podujatie sa uskutoční v priestoroch čitárne knižnice vo štvrtok 29. januára 2015 o 17.00 hod.

Vstup je voľný.

z-hrnca-do-rozpravky

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2015 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.