reklama

O svojej knihe Z hrnca do rozprávky budú v knižnici rozprávať Rakovská, Šóošová a Papp

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pozýva na stretnutie s autormi knihy Z hrnca do rozprávky, známymi postavami slovenského šoubiznisu Barborou Rakovskou, Lenkou Šóošovou a Robom Pappom.

Kniha Z hrnca do rozprávky je považovaná za najilustrovanejšiu knihu roka.

„Vyšla vo vydavateľstve IKAR v závere roka 2014. Jej autori sú Barbora Rakovská, Lenka Šóošová a Robo Papp. Všetci traja sú milujúcimi rodičmi malých ratolestí a v knihe prezradili svoje osvedčené recepty z vlastnej kuchyne. A chcú sa podeliť so svojimi skúsenosťami,“ uviedla Benjamína Jakubáčová z Knižnice Juraja Fándlyho.

Kniha je rozdelená na štyri časti podľa ročných období, nechýbajú v nej rozprávky či príhovor lekárky.

Ilustroval ju Peter Stankovič, fotografie pridal Martin Fridner.

„Príďte sa inšpirovať, je to jedinečná šanca pre všetkých, ktorí majú malé deti a chcú im variť zdravo, chutne, spoločne a veselo,“ pozýva na stretnutie s autormi B. Jakubáčová.

Podujatie sa uskutoční v priestoroch čitárne knižnice vo štvrtok 29. januára 2015 o 17.00 hod.

Vstup je voľný.

z-hrnca-do-rozpravky

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2015 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.