reklama

Vychádza kniha spomienok na Mariána Mrvu Makarovo bluesnenie. Predstavia ju v knižnici

Literárny klub Fórum humoristov pri Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave srdečne pozýva na spomienkové stretnutie na Mariána Makara Mrvu.

Marián Makar Mrva bol všestranný umelec – spisovateľ, ilustrátor, hudobník a dobrý pedagóg. Bol neodmysliteľným členom Fóra humoristov.

V utorok 28. novembra 2017 by sa dožil 71 rokov. V tento deň sa uskutoční prezentácia knihy jeho dcéry Michaely Mondekovej Mrvovej pod názvom Makarovo bluesnenie.


Marián „Makar“ Mrva

Okrem jej spomienok v knihe nájdeme spomienky ďalších dvoch desiatok prispievateľov.

Niektorí z nich budú v tento podvečer aj účinkovať: Martin Jurčo, Benjamín Škreko, Beata Kuracinová, Pavol Tomašovič. Miroslav Danaj, Eva Jarábková.

O hudobnú produkciu sa postarajú Peter Bonzo Radványi a The Breakers, Michaela Bobeková Kaločai a Katka Suchoňová.

Stretnutie bude moderovať Makarov priateľ a hudobný partner Karol Bodorik.

Benjamína Jakubáčová, KJF v Trnave

Prezentácia knihy Makarovo bluesnenie
Termín: 28. 11. 2017 o 17.00 hod.
Miesto: čitáreň Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave
Vstup voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2017 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.