reklama

Trnavskí The Breakers sú stále pri chuti. V knižničnej záhrade pokrstia nový album Still Alive!

Trnavská bigbítová kapela The Breakers pokrstí nový album.

Peter Bonzo Radványi, Laco Bartoš, Fero Bartoš, Marian Remenár a Marian Mike Kramár jasne dokazujú, že The Breakers majú aj po viac ako polstoročí na scéne stále neutíchajúcu chuť na muziku, hranie aj koncertovanie.

V piatok 10. septembra o 18. hodine sa v záhrade knižnice Juraja Fándlyho v Trnave uskutoční hudobno-poetický večer pod názvom „Beatnici a The Breakers“.

Jeho súčasťou bude aj prezentácia a krst nového CD skupiny The Breakers, s príznačným názvom „Still Alive!“.

Pri tejto príležitosti skupina zahrá aj niekoľko skladieb. Po skončení programu bude stretnutie s fanúšikmi a fanúšičkami, s možnosťou získania nového CD.

Na albume sa nachádza celkom 12 skladieb zo živých koncertov.

Vstup na podujatie je voľný.


The Breakers

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2021 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.