reklama

Trnavskí The Breakers sú stále pri chuti. V knižničnej záhrade pokrstia nový album Still Alive!

Trnavská bigbítová kapela The Breakers pokrstí nový album.

Peter Bonzo Radványi, Laco Bartoš, Fero Bartoš, Marian Remenár a Marian Mike Kramár jasne dokazujú, že The Breakers majú aj po viac ako polstoročí na scéne stále neutíchajúcu chuť na muziku, hranie aj koncertovanie.

V piatok 10. septembra o 18. hodine sa v záhrade knižnice Juraja Fándlyho v Trnave uskutoční hudobno-poetický večer pod názvom „Beatnici a The Breakers“.

Jeho súčasťou bude aj prezentácia a krst nového CD skupiny The Breakers, s príznačným názvom „Still Alive!“.

Pri tejto príležitosti skupina zahrá aj niekoľko skladieb. Po skončení programu bude stretnutie s fanúšikmi a fanúšičkami, s možnosťou získania nového CD.

Na albume sa nachádza celkom 12 skladieb zo živých koncertov.

Vstup na podujatie je voľný.


The Breakers

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2021 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.