reklama

Nový album trnavskej speváčky Jany Andevskej prináša nefalšovanú vianočnú pohodu

Trnavská speváčka, hudobníčka, skladateľka a pedagogička Jana Andevska sa prihovára svojmu publiku novým albumom jednoducho nazvaným Vianoce. „Vianočný album je vyprodukovaný, zaranžovaný, nahratý a naspievaný srdcom,“ konštatuje rodená Trnavčanka.

„Jedným najkrajších období v roku sú pre mňa Vianoce. Vyvolávaju vo mne atmosféru rodiny, lásky, odpustenia, medziľudského zblíženia, ale hlavne prinášajú myšlienky z detstva a rozprávkové dni, ktoré ma inšpirovali k tvorbe a vydaniu tohto CD,“ vyznáva sa Andevska.

Na albume Vianoce sa nachádzajú skladby z rôznych hudobných svetov – od vlastnej tvorby cez juhoslovanskú ľudovú, pop, koledu až po vážnu hudbu.

Vačšinu hudobných nástrojov ako sú gitara, husle, klavír, strings, rolničky a ďalšie nahrala hudobníčka v domácom štúdiu. O mix a master CD sa postaral Rastislav Sumega.


Obal vianočného albumu Jany Andevskej

„Najvačšou radosťou bola pre mňa práca s deťmi, ktoré som pripravovala a spoločne s nimi naspievala niektoré skladby. Detský zborový spev piesne čarovne obohatil,“ pochvaľuje si.

Na albume sa nachádza osem skladieb, vrátane upraveného a svetovo obľúbeného vianočného hitu Driving Home for Christmas od Chrisa Reu, ku ktorému Jana Andevska vydala pred pár rokmi aj veľmi originálny animovaný videoklip.

Cieľom Jany Andevskej bolo namiešať pestrý výber skladieb a spríjemniť svojim fanúšikom vianočnú atmosféru. A to sa jej bez akýchkoľvek pochybností podarilo.

Vďaka Andevskej typicky príjemnému a upokojujúcemu speváckemu aj hudobnému prejavu poskytuje album Vianoce poslucháčovi oddych a únik od každodenného pracovného zhonu či od agresívnych, hlučných a všadeprítomných vianočných reklám.

Album si môžete objednať vo fyzickej a digitálnej forme na www.janaandevska.com.

CD / MP3 Vianoce 2021, Jana Andevska

Zoznam piesní
1. Driving home
2. Vianoce
3. Láska sa leje
4. Vianočná nádej
5. Na nebesiach nad Betlémom
6. Ave Maria
7. Tichá noc
8. Happy xmas

Ukážky piesní z nového vianočného albumu Jany Andevskej

Originálny animovaný videoklip k piesni Driving Home for Christmas

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2021 7:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.