reklama

Pavol Tomašovič predstaví svoju novú knihu v sprievode Jany Andevskej

Májové stretnutie s Janou Andevskou v cykle Na západnom krídle múzy, ktoré sa uskutoční v stredu 29. mája o 18. hodine západnom krídle radnice, nesie názov Presahy.

Na predchádzajúcom stretnutí sme mohli zažiť presahy hudby do výtvarného umenia, tento raz to budú presahy hudby do sveta literatúry, a v nej presahy našich záujmov, teritórií myšlienok a ich ciest, presahy duchovného života.

presahy
Pozvánka do západného krídla radnice

Názov Presahy totiž nesie nová tretia kniha vedúceho kancelárie primátora a hovorcu trnavskej radnice Pavla Tomašoviča, ktorú na májovom zlete múz na západnom krídle uvedie do života literárny kritik Radoslav Matejov.

Srdečne vás pozývame, vstup je voľný.

Stretnutia Na západnom krídle múzy pripravuje Klub priateľov Trnavy v spolupráci s Mestom Trnavou.

(Tlačová správa mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 28. mája 2013 10:29. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.