reklama

V záhradnej čitárni predstaví Karol Lovaš svoju novú knihu Žonglér

V piatok 20. októbra 2023 bude hosťom Knižnice Juraja Fándlyho spisovateľ a teológ Karol Lovaš.

Poslucháči si ho isto pamätajú ako politického reportéra a moderátora rádia Twist. Okrem komentovania horúcich politických udalostí bol aj autorom relácie Sauna, v ktorej poslucháčom a poslucháčkam predstavil osobnosti svetového mena (Ginu Lolobrigidu, Carla Pontiho ml., Elenu Obrazcovovú, Katarínu Kolníkovú, Hanu Zelinovú a ďalších) a pôsobil aj ako spravodajca z vojnovej Juhoslávie.

V roku 2018 vydal vo Vydavateľstve Spolku slovenských spisovateľov knižný rozhovor s Alojzom Lorencom: „Je štátny prevrat, na víkend domov neprídem“ a v roku 2019 rozšírené knižné vydanie rozhovoru s Lorencom pod názvom: „Generál, který byl u toho“.

Návštevníkom a návštevníčkam knižnice tentokrát spolu s moderátorom Pavlom Tomašovičom predstaví svoju najnovšiu knihu Žonglér.

V popise knihy sa dočítame, že „je návodom pre mužov ‚v prechode‘, ako ho zvládnuť. A pomôckou pre ženy, ako mužov ‚v prechode‘ pochopiť a prijať. Príbehy Karola Lovaša otvárajú dvere k hlbšiemu pochopeniu samého seba.“

Emília Dolníková

Ulož ako PDF
Napísal 14. októbra 2023 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.