reklama

Darček od trnavskej speváčky a hudobníčky Jany Andevskej pre fanúšikov v podobe krásneho vianočného videoklipu

Jana Andevska, speváčka a skladateľka z Trnavy s macedonskymi koreňmi, ktorá v USA spolupracovala s Thievery Corporation na albume nominovanom na Grammy, predstavuje vianočnú pieseň Driving Home for Christmas od Chris Rea.

Už samotný názov napovedá spojitosť s cestovaním domov na Vianoce.

VIDEO: Jana Andevska ~ Driving Home for Christmas

Nahrávala sa v hudobnom štúdiu Masif Sound s pomocou priateľov Mateja Bartoša, ktorý nahral klavír a takisto zmixoval a zmastroval finálny zvuk.

Daniel Kravec rytmicky obohatil perkusiami a Jana Andevska nahrala gitary, husle a spev.

Produkcia s aranžmánmi boli vo finále pod taktovkou samotnej speváčky. Výsledný efekt tejto cover verzie je príjemna hudobná výpoveď nasiaknutá sviatočnou vianočnou atmosférou.

Spolu s hudobným darčekom Jany Andevskej prichádza aj videoklip, ktorý veľmi príjemným a upokojujúcim spôsobom stvárňuje pravú zimnú atmosféru a plne korešponduje s hudobným poňatím skladby v podaní trnavskej speváčky.

Viac info najdete na:
www.janaandevska.com
https://www.facebook.com/janaandevskamusic

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2016 9:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.