reklama

Literárne stretnutie Trnavská poetika o knihe Miroslava Danaja Muž z mora s hudbou The Breakers

Hosťom literárno-hudobného pásma Štefana Kuzmu a Pavla Tomašoviča bude lekár, pedagóg a spisovateľ Miroslav Danaj.

Aj v tomto roku pokračuje už tretí ročník voľného cyklu literárnych stretnutí Trnavská poetika, ktoré pripravujú Štefan Kuzma a Pavol Tomašovič spolu s Knižnicou Juraja Fándlyho, Divadlom Jána Palárika v rámci aktivít Klubu priateľov Trnavy, Spolku slovenských spisovateľov a Slovenskému PEN klubu.

Prvé tohtoročné literárno-hudobné podujatie bude 13. marca 2018 so začiatkom o 18. hodine v Zrkadlovej sieni Divadla Jána Palárika.


Pozvánka

V rámci neho odznejú texty z novej knihy Miroslava Danaja Muž z mora, reflexie na jeho novinku, ale i rozhovory a literárne odozvy na hodnotu slova v množstve informácií.

Hudobným hosťom bude trnavská legendárna skupina The Breakers. Vstup na podujatie je voľný.

Tohtoročný cyklus podujatí podporil aj Fond na podporu umenia. Vďaka podpore Klubu priateľov Trnavy sa podarilo v predchádzajúcich rokoch vydať aj zborníky Trnavská poetika 2016 a 2017.

V rámci tohtoročných podujatí je v prvom polroku popri stretnutí s Miroslavom Danajom, pripravené aj aprílové stretnutie s autorom zbierky Trnavský nádych Teofilom Klasom a 2. mája bude venovaná Trnavská poetika 2018 spomienke na 100. rokov od narodenia Alfréda Wetzlera v synagóge Centre súčasného umenia.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2018 1:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.