reklama

Vychádza unikátna kniha TO MY SME EL MAJSTRI od fotografa Lukáša Grinaja. Publikáciu je možné predobjednať už dnes

Trnavský fotograf Lukáš Grinaj vytvoril unikátnu zbierku takmer 700 fotografií zo zápasov majstrovskej sezóny Spartaka Trnava. Súborné dielo vychádza v originálnej knihe TO MY SME EL MAJSTRI.

Fanúšikovia Spartaka aj zberatelia si môžu publikáciu predobjednať na webovej stránke www.tomysmeelmajstri.sk.

V knihe sú fotografie zo všetkých domácich zápasov Spartaka, zápasov na ihriskách súperov aj z duelov Slovnaft Cup-u.


Obálka knihy To my sme El majstri

„V knihe predstavujem každého hráča a členov realizačného tímu. Hráči majú k dispozícii svoju dvojstranu so sezónnymi štatistikami a vlastnými vyjadreniami. Rovnako sa venujem aj zápasom, ktoré obsahujú štatistiky, fotografie a zhodnotenia od trénerov tímov. Nechýbajú ani fotografie z osláv titulu po zápase s DAC Dunajská Streda, ale aj po poslednom ligovom proti AS Trenčín,“ priblížil mladý talentovaný fotograf Lukáš Grinaj.

Ako pripomenul, autorom originálnej obálky knihy je Argentínčan Tomas Castellani.

Knihu TO MY SME EL MAJSTRI a použité fotografie charakterizuje mnoho radosti, pozitívnych momentov, ktoré autor zachytil svojím objektívom.

Lukáš Grinaj zároveň ponúka firmám aj jednotlivcom možnosť sponzoringu, ktorý pomôže k realizácii a vytlačeniu prvého nákladu v počte 1000 kusov.

„Kniha je už dokončená. Aktuálne som spustil predobjednávky. Tlač začne 11. júna 2018 a potrvá približne mesiac. Tým, ktorí majú predobjednávku, príde po dodaní knihy informácia a dostanú sa k nej medzi prvými,“ doplnil.

V predobjednávke získajú záujemcovia knihu o 3 € lacnejšie, ako bude jej skutočná cena po vydaní.

Viac informácií poskytne autor cez e-mail (lukas.grinaj@gmail.com) alebo na tel. čísle 0908 119 104.


Náhľad do obsahu a vkusného grafického spracovania knihy

Foto: Lukáš Grinaj

Obsah knihy (kliknite pre zväčšenie):

Ulož ako PDF
Napísal 5. júna 2018 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vychádza unikátna kniha TO MY SME EL MAJSTRI od fotografa Lukáša Grinaja. Publikáciu je možné predobjednať už dnes”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.