reklama

Pozvánka na prvé tohtoročné stretnutie s Trnavskou poetikou v knižnici

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave pozýva všetkých priaznivcov Trnavskej poetiky na prvé tohtoročné stretnutie. Uskutoční sa 10. januára 2024 o 17.00 hod. v záhradnej čitárni knižnice.

Povianočné depresie sa budú snažiť svojimi veršami rozohnať Zlatka Matláková, Štefan Kuzma, Miroslav Danaj, Erik Ondrejička a Pavol Tomašovič.

Názov Ponad čas nesie aj zborník, ktorý je výsledkom priateľstva a spolupráce literátov z trnavského regiónu a z južných Čiech trvajúcej od roku 2020.

Ten však obsahuje poviedkovú tvorbu regionálnych autorov, začiatok roka 2024 však privíta knižnica nielen prózou, ale aj veršami.

Veríme, že budú plné harmónie a optimizmu z nového začiatku.

Ľubica Malá

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2024 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.