reklama

Materiálovotechnologická fakulta v Trnave pozýva stredoškolákov na letnú akciu MTFuni – Zaži univerzitu

Ste budúci maturanti alebo máte kamošov, súrodencov, ktorí sú stredoškoláci a váhajú, kam na vysokú školu? Príďte k nám na Materiálovotechnologickú fakultu v Trnave na druhý ročník MTFuni- Zaži univerzitu, kde budete mať jedinečnú možnosť zažiť tri dni ako vysokoškoláci, skúsiť si prednášky, cvičenia a dozvedieť sa všetky dôležité informácie priamo od študentov MTF. Registrácia na druhý ročník MTFuni- Zaži univerzitu prebieha do 17. júla 2020.

Počas troch dní zažijete skvelý program, vyskúšate si vysokoškolský život, predstavíme vám štúdium a komplexný priebeh výučby na fakulte, nezabudneme ani na mimoškolské aktivity.

V rámci „vyučovania“ si vyskúšate prednášky, cvičenia či workshopy.

Pripravený je športový aj vedomostný teambuilding, ktorého cieľom bude oddýchnuť si od školských povinností a lepšie sa medzi sebou spoznať. Užijete si veľa zábavy a spoznáte mladých ľudí z rôznych kútov Slovenska.

Vždy na konci semestra prichádza skúškové obdobie, a tak si aj vy, naši „noví“ študenti vyskúšate veľkú skúšku, ktorá prinesie tým najšikovnejším atraktívnu odmenu.

Bližšie informácie a prihlášku nájdete na www.mtf.stuba.sk/mtfuni alebo Facebook @MTFunizaziuniverzitu.

(TS)

VIDEO: MTFuni- Zaži univerzitu 2019

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2020 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.